Shes aktivitetin "Bar Restorant KORANI" tek Ambasadat

3,600.00 €
Nr. Referencës
RF894061
Titulli i njoftimit
Shes aktivitetin "Bar Restorant KORANI" tek Ambasadat
Përshkrim
Shes aktivitetin Bar Restorant "KORANI" Rruga e Durresit tek blloku i Ambasadave,per krah bustit te Adem Jasharit aktiviteti eshte ne gjendje pune me klientel te regullt,kapaciteti:65 m2 .. 7 tavolina brenda dhe 3 ne verande Cmimi 3600 euro Tel 0692532303
Vëndndodhja
Adresa
Rr.Durresit tek Ambasadat
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1864 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Rr.Durresit tek Ambasadat) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj