Sharm El Sheikh- All Incluzive Nga data 20 Korrik cdo jave deri me date 7 Shtator

412.00 €
Nr. Referencës
RF465361
Titulli i njoftimit
Sharm El Sheikh- All Incluzive Nga data 20 Korrik cdo jave deri me date 7 Shtator
Përshkrim
Sharm El Sheikh- All Incluzive Nga data 20 Korrik cdo jave deri me date 7 Shtator

Monte Carlo 5* - Sharm
Çmimi €617 për person për 7 netë për Nisje më 20, 27 Korrik, 3, 10, 17 dhe 23 Gusht. Fluturimi i përfshirë.

Sultan Garden - Sharm El Sheik
Çmimi €580 për person për 7 netë për Nisje më 20 Korrik. Fluturimi i përfshirë.

Sol Cyrene - Sharm
Çmimi €481 për person për 7 netë për Nisje më 20 Korrik. Fluturimi i përfshirë, 2 Fëmij deri ne 13.9 vjeç falas

Maritim J.V. Golf & Resort - Sharm
Çmimi €579 për person për 7 netë për Nisje më 20 Korrik. Fluturimi i përfshirë.

Hilton Waterfalls 5 yje - Sharm
Çmimi €576 për person për 7 netë për Nisje më 20 Korrik. Fluturimi i përfshirë.

Hilton Dreams 5* - Sharm
Çmimi €564 për person për 7 netë për Nisje më 20 Korrik. Fluturimi i përfshirë.

Jaz Mirabel Beach 5* - Sharm
Çmimi €538 për person për 7 netë për Nisje më 20 Korrik. Fluturimi i përfshirë.

Radisson Blu - Sharm
Çmimi €525 për person për 7 netë për Nisje më 20 Korrik. Fluturimi i përfshirë.

Island View Resort - Sharm
Çmimi €519 për person për 7 netë për Nisje më 20 Korrik. Fluturimi i përfshirë.

Continental Garden Reef - Sharm
Çmimi €489 për person për 7 netë për Nisje më 20 Korrik. Fluturimi i përfshirë.

Continental Plaza Beach - Sharm
Çmimi €489 për person për 7 netë për Nisje më 20 Korrik. Fluturimi i përfshirë.

Oriental Resort - Sharm
Çmimi €481 për person për 7 netë për Nisje më 20 Korrik. Fluturimi i përfshirë.

Governor Amwaj Resort 5* - Sharm
Çmimi €469 për person për 7 netë për Nisje më 20 Korrik. Fluturimi i përfshirë.

Falcon Hills 3* - Sharm
Çmimi €431 për person për 7 netë për Nisje më 20 Korrik. Fluturimi i përfshirë.

Sunset Hotel 3* - Sharm
Çmimi €412 për person për 7 netë për Nisje më 20 Korrik. Fluturimi i përfshirë.
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Ali Demi
Adresa
Tirane
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2195 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Ali Demi, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj