Qendra e Gjuheve te Huaja “COLUMBIA”

Nr. Referencës
RF161869
Titulli i njoftimit
Qendra e Gjuheve te Huaja “COLUMBIA”
Përshkrim
Qendra e Gjuheve te Huaja “COLUMBIA” me nje eksperience disa vjecare, me pedagoge te kualifikuar dhe me cmimet me konkuruese ne tregun shqiptar, ofron:
Kurse te gjuheve te huaja: Anglisht, Italisht, Gjermanisht, Spanjisht, Frengjisht si dhe kurse Computeri. Kurse pergatitore per: TOEFL, IELTS, TOEIC, MICHIGAN, SAT, etj. Ofrojme gjithashtu edhe perkthime dhe pergatitje per tema diplome Bachelor dhe Master.
Per studentet e masterit dhe ata qe pergatiten per studime jashte shtetit, ofrojme programe te personalizuara sipas kritereve te percaktuara.
“Columbia” eshte hapi juaj drejt se ardhmes!
Regjistrimet kane filluar. Nxitoni te na kontaktoni! 
Adresa: Rr. Pjeter Bogdani, Ngjitur me New Berlin, Ish Blloku, Tirane
Cel: 0692284838
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4699 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj