Perde Ajri

Nr. Referencës
RF116628
Titulli i njoftimit
Perde Ajri
Përshkrim
Për të plotësuar nevojat e bizneseve që të mbajnë hapur dyert e ambienteve të tyre, Mitsubishi Electric ka zhvilluar një linjë të perdeve të ajrit me performancë të lartë. 
Këto sisteme krijojnë një mur ajri që mbrojnë hapësirat e brendshme nga luhatjet e temperaturës (nga qarkullimi i ajrit nga brenda-jashtë dhe anasjelltas), pluhurat, etj.
Perdet e ajrit Mitsubishi Electric janë të fuqishme, të qeta dhe një zgjidhje eficente në energji duke krijuar një ambjent të brendshëm të kënaqshëm që është i pastër dhe i rehatshëm.
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3561 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj