OPERATORE INTERNETI (Femer )

14,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF214709
Titulli i njoftimit
OPERATORE INTERNETI (Femer )
Përshkrim
Kerkohet Operatore Interneti (Femer)
Te dije te perdori shume mire paketen Office si dhe Internet Explorer.
Ambienti eshte komod dhe familjar me klientel te rregullt prej 10 vjetesh
Paga 14.000 leke.

Adresa"Rr.Irfan Tomini,ish stacioni i fundit i Tiranes se re.

E-mai: eni_06_26@hotmail.com
Cel. : 0692280030
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Rruga Irfan Tomini- Ish stacioni i fundit i Tiranes se re
Kodi postar
1011
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • paga eshte ?

  Paga eshte 140 mije ne muaj per sa ore behet fjale, paradite mbasdite,kohe e plote , kohe e pjesshme?
  Jam ne pritje te pergjigjes flm.
  Nela / 27.08.2014 21:59
 • Ka ndonje kriter moshe?

  Ka ndonje kriter moshe? puna apo nuk ka shume rendesi?
  tefta / 27.08.2014 22:00
 • Pergjigjie

  Pershendetje,
  Orari i punes eshte turni i pare 07:30-15:30 dhe turini i dyte 15:30-23:30
  Mosha 18-35 vjece

  Faleminderit
  Shefqet / 28.08.2014 18:15
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Rruga Irfan Tomini- Ish stacioni i fundit i Tiranes se re, 1011) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj