Ofroj sherbime si Fotograf Profesional

Nr. Referencës
RF216175
Titulli i njoftimit
Ofroj sherbime si Fotograf Profesional
Përshkrim
Fotograf 

1-)Dasma 
2-)Fejesa 
3-)festa
4-)ditlindje
5-)Mbremje
6-)Foto book
7-)Arkitektur
8-)Ambjente te jashtme dhe te brenshme si hotele lokale dhe qendra comerciale
9-)Sende dhe mallra te ndryshme per reklamin

..........................................
Fotografi prefesionale mbaruar akademin fotografike 
Album digjital i permasave te ndryshe

https://www.facebook.com/FotoKorabi


Tel: 0685407066
0695485956
Vëndndodhja
Kodi postar
Al
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2445 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Al) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj