Ofroj Mjekesine Alternative

Nr. Referencës
RF188041
Titulli i njoftimit
Ofroj Mjekesine Alternative
Përshkrim
Me quajne Fatmir Hamzallari .Jam mjek alternativ dhe kam studiuar gjith jeten propolisin e bletes.Ofroj nje produkt me baze natyrale te propolisit te bletes i cili sherben ne kurimin e nje sere semundjesh pa efekte anesore.
Mjekojme:
-Gjendrat e gjirit 
- Diabetin
- Ftohjet,bajamet,alergjite,infeksionet
- Kolitet, majasellin,ulcerat 
- Infeskionet e veshkave, temthit 
- Krimbat e zorreve (parazitet), mykun 
- Disa lloj ekzemash, reumatizmat, infeksionet e organeve gjenitale
- Kozmetiken e fytyres
- Rrit rezistencen imunitare
- Osteomiellit, dobesite trupore tek femijet

Kontakto:
Tel:0685077806
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2103 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj