Njoftim per punesim Menaxher financiar projekti ne fushen e Turizmit

Nr. Referencës
RF167122
Titulli i njoftimit
Njoftim per punesim Menaxher financiar projekti ne fushen e Turizmit
Përshkrim


Menaxher financiar projekti ne fushen e Turizmit
Kerkesat:
1-    Te jete I afte te mbylle pasqyrat financiare vjetore:
1.     Pozicionet financiare ( aktiv , pasiv )
2.     Pasqyren e performances ( te ardhura dhe shpenzime)
3.     Pasqyren e fluksit te parave (Cash flow)
4.     Pasqyren e levizjeve ne capital
5.     Pasqyren e aktiveve afatgjata material
6.     Pasqyren e Tatim Fitimit
7.     Llogaritjen e rezultatit
8.     Relacionin shpjegues te detajuar sipas standarteve te kontabilitetit
2-    Te jete I afte te perllogarise kosto prodhimi ne fushen e turizmit
3-    Te jete I afte te planifikoje dhe te propozoje strategji ne funksion te parashikimit te rezultatit financiar te shoqerise
4-    Te jete I afte te auditoje te gjitha proceset financiare te shoqerise ne fushen:
·        Qera afatshkurter (Sherbim Hoteleri)
·        Bar Restorante
·        Sherbime ne bashkepronesi
·        Sherbime te tjera
5-    Kualifikime profesionale
·        Te kete mbaruar Arsimin e Larte ne Fakultetin e Ekonomise , preferohet Finance-Kontabilitet
·        Te kete ekpsperience pune mbi 5 vjet. Preferohet eksperience ne fushen e turizmit.
·        Te njohe programet baze te paketes Microsoft Office si dhe  Alpha Bussines e Finance 5
·        Te njohe shume mire dokumentacionit financiar si dhe legjislacionit ne lidhje me fushen perkatese.
·        Te kete njohuri shume te mira te Gjuhes Angleze
·        Te kete kapacitete te zgjidhjes se problemeve me pergjegjesi dhe efektivitet.
·        Te kete aftesi per te bashkepunuar ne grup dhe inisiative vendimarrese per operacionet financiare te shoqerise
 
Te jete i gatshem per levizje(pune) jashte Tirane.
             Paga e kenaqshme
Te interesuarit te na kontaktojne ne adresen: fom@bougainvillebay.com

Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 2
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1546 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj