Mundesojme Punesim dhe Specializim ne Gjermani

Nr. Referencës
RF170950
Titulli i njoftimit
Mundesojme Punesim dhe Specializim ne Gjermani
Përshkrim
Per gjithe te interesuarit !
Qendra e Gjuheve te Huaja dhe Kompjuterit “CREATIVE CENTER ALBANIA” ne bashkepunim me institucionet perkatese ne Gjermani, ofron specializime dhe kontrata pune per: 
Mjeke ose Studente te sapodiplomuar ne mjeksi me qellim specializimin e tyre ne spitalet me te 
mira ne Gjermani.
Aplikanteve ju ofrohen kushte te pershtatshme pune dhe akomodimi ne spitale universitare Gjermane,
experience e shkelqyer pune ne spitale prestigjoze dhe pagese e standarteve Gjermane.
Qendra ”CREATIVE CENTER ALBANIA” ofron gjithashtu vende pune me kontrate per: 
1.Infermjere te diplomuar
2.Specialist IT
3. Au-Pair
Aplikantet duhet te jene te pajisur me keto dokumenta:
 Diplomen e fakultetit perkates
 Certifakaten e nivelit B2 te Gjuhes Gjermane te Qendres tone (CCA)
 Per Au-Pair: Deftesen e shkolles se mesme + Certifikaten e nivelit B1 te Gjuhes Gjermane te
Qendres tone (CCA) 
 Leter motivimi
 Certifikate lindje
 CV
(Dokumentat te legalizuara ne Ambasaden Gjermane)
Qendra jone ve ne dispozicionin tuaj kurse intensive te Gjuhes Gjermane te cilat 
mundesojne ne nje kohe shume te shkurter arritjen e nivelit te kerkuar te gjuhes.
Po ashtu ne sigurojme finalizim te shpejte te procesit te aplikimt.
Ndermjetesimi dhe informacionet perkatese gratis.
Ne na gjeni ne adresen: Rruga “ BARRIKADAVE’, Pall. 218, Hyrja 2, Kati 2 ( mbrapa 
maternitetit te vjeter “Mbreteresha Geraldine” )
Numrat e Kontaktit: 0689170101/ 0672011862
Aplikimet tuaja mund ti dergoni edhe ne portalin on-line:

www.creativecenter-albania.com/apliko_per_pune.html

Ju mirepresim!
Stafi “ CREATIVE CENTER ALBANIA”

Tel. : 042235648

Cel. : 0672011862
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2850 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj