Monitorues kamerash dhe Operator Sherbimi

Nr. Referencës
RF208101
Titulli i njoftimit
Monitorues kamerash dhe Operator Sherbimi
Përshkrim
Monitorues  kamerash dhe  Operator  Sherbimi

Detyrat/ Pergjegjesite

Kryen shërbimin me turne, gjatë gjithë ditëve të javës,në qendrën e monitorimit te Rezidences “Kodra e Diellit”.
Monitorimi I sistemeve te sigurise te vendosura ne ambjentet e Rezidences
Dhenia e informacioneve per sherbimet e ofruara ne rezidence
Monitoron sistemet e alarmit dhe ato te kamerave
Bashkëpunon me qendrën operatore të SHRSF-se së kontraktuar, për monitorimin e kryerjes së shërbimit nga punonjësit e sigurisë si dhe kontrollin e objekteve me grupet e gatshme të kësaj SHRSF-je.
Njofton për raste emergjente
Evidenton në librat e shërbimit të gjitha detajet e ngjarjeve te ndodhura si dhe udhëzimet e dhëna nga drejtuesit.
Ne funksionin e operatorit, kryen gjithashtu inter-komunikimin ne marrjen e kerkesave nga personeli apo banoret e residences, per sherbimin e transportimit nga dhe ne rezidence. 
Hedh dhe miremaban te dhenat ne librat e operimit. 
Informon te interesuarit per sherbimet e realizuara ne Rezidence Kualifikime/ Kërkesa:
Aftësi të mira komunikuese, ndërpersonale dhe organizative.
Njohuri të programeve bazë kompjuterike.
Te kete njohuri të mira të gjuhës angleze dhe asaj italiane.


Personat qe kane eksperiencë pune në fusha te ngjashme jane te avantazhuar


Te interesuarit mund te dergojne email me cv e tyre ne : hr@agikons.com ose te aplikojne online ne www.agikons.com
Adresa: Blloku Rezidencial “Kodra e Diellit”, A0/1. Tirane, Albania. 
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Adresa:Blloku Rezidencial “Kodra e Diellit”, A0/1. Tirane, Albania.
Kodi postar
1001
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1455 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Adresa:Blloku Rezidencial “Kodra e Diellit”, A0/1. Tirane, Albania., 1001) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj