Menaxher Spa dhe Palester per Hotel

Nr. Referencës
RF353650
Titulli i njoftimit
Menaxher Spa dhe Palester per Hotel
Përshkrim
 
Pershkrimi i punes:
Siguron asistence, ndihme dhe udheheqje te ekipit te Spa-se dhe palestres, duke siguruar perputhje te vazhdueshme me direktivat e spa dhe palestres dhe politikat e hotelit, si dhe sherbim te kualifikuar per klientet duke maksimizuar perfitimet e departamentit.
Pozicioni kerkon gjithashtu njohuri dhe mbikqyrje mbi produktet dhe sherbimet spa qe jane ne treg, si dhe paisjet e palestres dhe mirembajtjen e tyre. Fokusi ne rritjen e te ardhurave dhe kontrollin e shpenzimeve eshte domosdoshmeri.
 
Pozicioni punes eshte i ndare ne 8 muaj pune ne zyrat e Tiranes dhe 4 muaj ne Sarande.
 
Detyrat dhe Pergjegjesite:
·         Puneson dhe trajnon staf duke siguruar qe te gjithe politikat dhe standartet jane plotesuar. Monitoron listepagesat dhe siguron frekuentimin e rregullt te stafit.
·         Mbikqyr punet ditore, duke perfshire procedurat e hapjes dhe te mbylljes, kontrollin e objektit, teshave dhe mirembajtjen e pergjithshme te struktures.
·         Siguron qe te gjtha zonat e trajtimeve jane te pasterta, te sigurta, dhe te gjitha pajisjet jane ne gjendje funksionale.
·         Monitoron iventaret e te gjithe produkteve profesionale, perdorimin e teshave, protokollet e sherbimeve dhe ofron rekomandime dhe shitje te produkteve profesionale.
·         Implementon procedurat e duhura per iventaret dhe blerjet.
·         Detyra te tjera te cilat i caktohen
 
Kerkesat e punes dhe aftesite
·         Preferohet diplome Bachelor ne fushen e Hotelerise, Fizioterapise, Mjeksise, Biznesit ose fushave te ngjashme.
·         2+ vite eksperience supervizimi ne Spa.
·         Njohja e sherbimeve dhe trajtimeve profesionale te Spa
·         Aftesi ne paketat Ms office.
·         Kerkohet rrjedhshmeri ne gjuhen angleze (e shkruar dhe e folur)
 
Te interesuarit mund te dergojne email me cv e tyre ne : marketing@bougainvillebay.com
Vëndndodhja
Adresa
Rruga: Kodra e Diellit
Kodi postar
Rruga: K
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1500 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Rruga: Kodra e Diellit, Rruga: K) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj