Laptop Dell (American) me SSD E 6420 Latitude

235.00 €
Nr. Referencës
RF175578
Titulli i njoftimit
Laptop Dell (American) me SSD E 6420 Latitude
Përshkrim
Mundesojm dhe blerjen me KESTE
Mjafton te jeni ne mardhenie pune ,
Vetem me kart identiteti aplikon prane dyqanit tone , per 1 ore aprovohet,
Per te gjitha produktet tona.
Procesore core i 5 gen e dyte 2.4 ghz
Ram 4GB ( me 8gb plus 30 eu)
SSD 128 GB (super i shpejt)
Vga 1.7 GB
Ekran 14.1 led HD
Dvd rw, wifi , kamera, bluetooth,
Windows 7 ose 10 
Programe te instaluara 
Antivirus i instaluar 
Laptopi ka qendruar stok jane ne gjendje perfekte .
Garanci 6 muaj
Vëndndodhja
Adresa
RR. MEDAR SHTYLLA, PERBALLE KARBURANTIT
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1582 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , RR. MEDAR SHTYLLA, PERBALLE KARBURANTIT) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj