lancia phedra

6,500.00 €
Nr. Referencës
RF458262
Titulli i njoftimit
lancia phedra
Përshkrim
lancia phedra ngjyr blu metalizato .
kambio manuale
6+1 vendeshe 
sendilet komplet lekur 2 te parat me ngrohje dhe elektrike,
navigator 7 polsh ..qe mund te lidhesh tel e te tjera ka komplet sistemin ,
karikator 6 cd 
kambbio manuale 5 marshe ,
dyert shin anash hapen komplet me telekomand,
me kondicioner ,me kompiuter bordi ..me te gjitha sistemet .dhe + antena GPS ,
konsumi i makines varion nga 4.5 litra ne 100 km deri ne 8 litra ne 100 km ne qutet ...
makina shitet por dhe mund te nderohet ....
cmimi 6700 euro i diskutueshem .....
me targa te reja dhe me letra te paguara deri ne janar te 2015
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1786 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj