Kurs aktrimi profesional per te gjithe!

500.00 Lek
Nr. Referencës
RF148640
Titulli i njoftimit
Kurs aktrimi profesional per te gjithe!
Përshkrim
Mёsoni tё menaxhoni gjuhёn e trupit dhe tё clironi ngёrcet fizike e emocionale me kete kurs aktrimi mbi teatrin fizik, pёr tё rinj dhe tё rritur si edhe kurs specializimi pёr aktorё profesionistё tek "Qendra Multifunksionale 123". 

Nis me 500L nё vend tё 1000L ne jave.

Per tu regjistruar dhe per me shume informacione:
http://www.123.al/deals/_2762.html"Qendra Multifunksionale 123” ka ftuar njё profesionist tё fushёs pёr tё ofruar pikёrisht kёtё. Kush pёrfiton: Tё gjithё!
-Adoleshentё dhe para-adoleshentё tё cilёt kanё probleme me tё shprehurin, socializimin dhe pёrshtatjen nё shoqёri
-Gazetarё, politikanё, kandidatё pёr role publike-Punonjёs apo drejtues tё institucioneve tё cilёt kanё mangёsi nё komunikim.
-Njerёz tё zakonshёm tё cilёt do tё donin tё pёrmirёsonin jetёn e tyre nёpёrmjet ndёrtimit tё aftёsive shprehёse.
-Aktorё tё diplomuar apo ata tё clёt aspirojnё t’i futen fushёs sё artit (sidomos aktrimit).
-Kushdo qё ka dёshirё tё bёjё njё aktivitet fitnessi “ndryshe”, pa pёrfshirjen e veglave dhe sforcimeve fizike.
Zgjidhni alternativёn qё ju pёlqen mё shumё dhe shijoni njё tendencё qё do ndihmojё zhvillimin tuaj nё shumё drejtime: fizik, emocional, psikomotor.
Vëndndodhja
Adresa
Rruga "Shyqyri Brari" Kompleksi "Syri i Liqenit"
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2414 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Rruga "Shyqyri Brari" Kompleksi "Syri i Liqenit") nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj