KRISHTLINDJE NE: "SPLENDID RESORT & SPA"

82.00 €
Nr. Referencës
RF206306
Titulli i njoftimit
KRISHTLINDJE NE: "SPLENDID RESORT & SPA"
Përshkrim
KRISHTLINDJE NE: "SPLENDID RESORT & SPA" 
24-26 DHJETOR
82 EURO/PERSONI
Ne cmim perfshihen:
- Akomodimi per 2 nete qendrimi
- Mengjeset per te gjitha ditet e qendrimit
- 2 femije deri ne 12 vjec falas ne akomodim.
Shtese per Naten Gala te Krishtlindjeve 25 Euro/p dhe 12.5 Euro per femijet.
Super Oferte: 
Paketa 3 nete + 1 nate falas 111 Euro/personi
Ne cmim perfshihen:
- Akomodimi per 4 nete qendrimi
- Mengjeset per te gjitha ditet e qendrimit
- 2 femije deri ne 12 vjec falas ne akomodim.
Shtese per Naten Gala te Krishtlindjeve 25 Euro/p dhe 12.5 Euro per femijet.
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Don Bosko
Adresa
rruga e durresit, tirana
Kodi postar
1010
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1919 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Don Bosko, rruga e durresit, tirana, 1010) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj