Kompania "S&D Invest " sh.a, Tirane, ofron vend pune ne pozicionin e Arketar/e-Recepsionist/e

Nr. Referencës
RF475198
Titulli i njoftimit
Kompania "S&D Invest " sh.a, Tirane, ofron vend pune ne pozicionin e Arketar/e-Recepsionist/e
Përshkrim
Kompania "S&D Invest " sh.a, Tirane, ofron vend pune ne pozicionin e Arketar/e-Recepsionist/e prane Marea Resort , Golem , Kavaje
 
Per detyren e Arketarit :
 
Kandidati per kete vend pune duhet te plotesoj kriteret e meposhtme:
 
- Preferohet diplome universitare ne nje nga deget : Finance,  Manaxhim, komunikim apo Hoteleri turisem
- Te kete eksperience pune minimumi  2 vite.
- Te zoteroje shume mire Microsoft Office
- Te njohe mire gjuhen italiane dhe angleze.
- Te kete aftesi shume te mira komunikuese, te jete e perkushtuar ne pune dhe te kete aftesi te punoje ne grup
– I orientuar per te ndjekur problemet dhe cuar drejt zgjidhjes perfundimtare
-Te kete njohuri te mira  te programit Alpha Business
 
Detyrat dhe Përgjegjësitë:
 
- Përgatitë raportin ditor të arkës.
-Harton faturen tatimore per klientet
-Rregjistron arketimin e klienteve ne paisjen fiskale
-Rregjistron veprimet  ditore në arkë (MA & MP).
- Regjistron transaksionet ditore të arkës në softuer.
- Kompleton raportet e arkës me detaje të nevojshme.
- Kryen detyra tjera të caktuara nga Mbikëqyrësit.
- Për punën e sektorit harton raporte të rregullta dhe periodike.
-Për kryerjen e detyrave dhe përgjegjësive i përgjigjet dhe i raporton Mbikëqyrësit.
 
Per detyren e Recepsionistit :
 
Pershkrimi i punes:
Ofron sherbim mikeprites per klientet, duke kontribuar ne nje eksperience te shkelqyer nga momenti i check-in deri ne check-out.
 
Detyrat dhe pergjegjesite:
·         Demostron nje nivel te larte sherbimi per klientet ne cdo kohe.
·         Demostron njohuri per kategorine e dhomave te hotelit/cmimet/paketat/promocionet si dhe njohuri per produkte te pergjithshme te hotelit.
·         Aplikon politikat e hotelit, termat dhe kushtet ndaj klientit.
·         Perdor procedurat e duhura ne lidhje me pranimin e monedhave te huaja, kartave te kreditit dhe parave ne baze te politikave te hotelit.
·         Performon detyra te tjera te kerkuara nga manaxhimi
 
Kerkesat e punes dhe aftesite:
·         Kerkohet rrjedhshmeri ne gjuhen angleze (e shkruar dhe e folur).
·         Etik e shkelqyer ne komunikimin ne telefon dhe aftesi per tu fokusuar nga nderprerjet e shpeshta.
·         Aftesi te shkelqyera ne kujdesin e klientit.
·         Duhet te jete fleksibel dhe e afte te punoj nen presjon.
·         Njohuri bazike te paketes MS Office.
·         Zotesi per tu perqendruar ne nevojat e klientit, aftesi per te qendruar i qete dhe i sjellshem gjate gjithe kohes.
Te intreresuarit te dergojne Cv e tyre ne adresen : fom@bougainvillebay.com
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti / Zona
Durrës
Adresa
Qerret , Kavaje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1632 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Durresit, Durrës, Qerret , Kavaje) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj