Kerkoj Specialist/e Marketingu Shitjesh

Nr. Referencës
RF107131
Titulli i njoftimit
Kerkoj Specialist/e Marketingu Shitjesh
Përshkrim
Pershkrimi i punes:
Pergjegjes per zhvillimin dhe implemetimin e nje plani strategjik shitjeje e cila rrit te ardhurat e hotelit. Strategjija perfshine: market miks, cmimet dhe shitjet online dhe ato direkte.
 
Pozicioni i pune ndahet ne 8 muaj pune ne zyrat ne Tirane, 4 muaj pune ne Hotel Sarande.
 
Detyrat dhe Pergjegjesite:
 
·         Punon me manaxherin e pergjithshem per zbatimin e strategjise se marketing dhe shitjes.
·         Krijon dhe miremban marredhenie biznesi me kompani te ndryshme: agjensi turistike, OTA, linja ajrore, kompani fitimprurese.
·         Observim i tregut te Sarandes, identifikimi i “trend”, dhe monitorim te konkurrences pergjate sezonit.
·         Reklamon paketat/sherbimet te krijuara nga Menaxheri i sherbimit.
·         Mbledh te dhena mbi klientet, konkurencen dhe mbi tregun, bashkon keto informacione ne raporte dhe prezantime.
·         Performon detyra te tjera te kerkuara nga manaxheri.
Kualifikimet:
·         Diplome Universitare ne Marketing apo fusha te ngjashme.
·         Minimalisht dy vite experience ne industrine e hotelerise, perparesi u jepet kantidateve qe kane pervoje shtese ne reklamimin apo marketing te nje prone.
·         Njohuri mbi metodat e mbledhjes se te dhenave (sondazhe, fokus grupe, kerkim online),  search engines, web analytics.
·         Njohuri dhe eksperience reklamimi ne OTA dhe mediat sociale.
·         Kerkohet rrjedhshmeri ne gjuhen angleze (e shkruar dhe e folur).
·         Njohuri te shkelqyera ne paketat MS Office.

Kontaktoni ne:
Email-marketing@bougainvillebay.com
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Kavajë
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1912 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Kavajë) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj