Kerkoj Shofer

Nr. Referencës
RF207529
Titulli i njoftimit
Kerkoj Shofer
Përshkrim

 
Detyrat/ Pergjegjesite


Duhet te siguroje nje sherbim transporti te besueshem per klientet, punonjesit etj,. Si nje prioritet kryesor, te siguroje nje lidhje komunikative mes klienteve dhe stafit, te operoje dhe te ruaje automjetin qe i eshte dhene ne besim, si dhe te regjistroje cdo te dhene te automjetit dhe te klienteve. Detyrat e ketij pozicioni pune perfshijne operimin me dhe mirembajtjen e mjeteve te transportit me nje fokusim te vecante ne sigurine dhe miresjelljen qe duhet te tregohet ndaj klientit dhe punonjesve;
Te kryeje cdo dite kontrollin e automjetit , si perpara, ashtu edhe pas perfundimit te dites se punes; Te kujdeset per higjienen e brendshme dhe te jashtme te automjetit;
Te kryeje sherbimet elementare per mirembajtjen e automjetit, kur eshte e nevojshme 
Te furnizoje vazhdimisht me karburant automjetin. Te sigurohet qe kryerja e kontrollit periodik te jete perfunduar dhe raportuar;
Te dokumentoje perdorimin e automjetit per klientin apo punonjesin respektiv;
Te pergatise raporte per incidente apo aksidente te mundshme, sic e kerkon nevoja ;
Pasqyron nje qendrim pozitiv dhe nje rol model nderkohe qe siguron sherbimin e transportit;
Te ndihmoje klientet apo punonjesit pasagjere te cilet mund te jene me aftesi te kufizuara, ne momentin qe ata ndodhen ne automjetin qe shoferi mban
Te kryeje detyra te tjera sic mund te kerkohen sipas rastit. 
Te siguroje sherbime te tjera sic kerkohet nga menaxheret e ndryshem te administrates, ne rast se ai nuk ndodhet ne sherbim per transport klientesh apo personeli. 


Kualifikime/ Kërkesa:

Të ketë një lejë drejtimi automjeti që i mundëson atij aftësinë për të transportuar në rrugë të sigurta personel dhe klientë edhe nëpërmjet një automjeti mikrobus, duke përfshirë këtu aftësinë për të lexuar, si dhe për të interpretuar shenjat e sinjalistikës rrugore edhe në gjuhën Angleze, përveçse asaj në gjuhën shqipe;
Të ketë aftësi të mira komunikuese
Të jetë i aftë të përcaktojë marrëdhënie profesionale me klientët, kolegët, si dhe me punonjësit drejtues të stafit;
Të jetë I aftë të përgatisë raporte dhe shënime të kujdesshme e konçize,
Të ketë njohuri të mira për karakteristikat e mjetit që do t’i besohet, si dhe mbi mënyrën e operimit me të;
Të jetë në gjendje të kryejë mirëmbajtjen e mjetit dhe të dallojë nevojat e tij; të jetë I aftë për të kryer riparime të vogla të automjetit;
Të ketë aftësi të mira në interpretimin e politikave dhe procedurave rrugore, hartave dhe drejtimeve rutinë të punës.
Të ketë mbaruar arsimin e mesem
Të jetë I moshës minimum 25 vjeç, si dhe të ketë një dosje të pastër ligjore.
Të ketë një eksperiencë dhe trainim disa vjeçar, që siguron dhe përmbush njohuritë dhe aftësitë e kërkuara.
Preferohet te kete Patente te klasit D

Te interesuarit mund te dergojne me email cv-ne ne : hr@agikons.com

Adresa: Bllokur Rezidencial “Kodra e Diellit”, A0/1. Tirane, Albania.
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Adresa:Blloku Rezidencial “Kodra e Diellit”, A0/1. Tirane, Albania.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1861 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Adresa:Blloku Rezidencial “Kodra e Diellit”, A0/1. Tirane, Albania.) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj