Kerkoj Menaxher/e Restoranti

Nr. Referencës
RF820863
Titulli i njoftimit
Kerkoj Menaxher/e Restoranti
Përshkrim
Pershkrimi i punes:
Menaxheri i Restoranti eshte pergjegjes per menaxhimin e operacioneve te perditshme te restorantit, duke perfshire perzgjedhjen, zhvillimin dhe menaxhimin e performances se stafit. Mbikqyr inventarin, dhe ben porosit per ushqim dhe pajisje te tjera per te optimizuar fitimet. Manaxheri i restorantit raporton cdo gje tek manaxheri i ushqimeve dhe pijeve

Pozicioni i punes ndahet ne 8 muaj pune ne zyrat ne Tirane, 4 muaj pune ne Hotel Sarande.
 
 
 
Detyrat dhe Pergjegjesite:
 
 • Perzgjedh, trajnon,zhvillon dhe siguron nje performance te rregullt te stafin e restorantit
 • Bazohet ne  standartet e hotelit dhe ne nivelet e sherbimit per te rritur shitjet dhe per te ulur kostot, perfshire ketu ushqimin, pijet, furnizimin dhe shpenzimet e punes dhe sherbimit.
 • Mundeson kenaqesin e plote te klientit nga monitorimet, vleresimi, auditimi i ushqimit dhe pijeve dhe sherbimeve te ofruara. Ndermer permisime dhe nderton madhenje me klientet.
 • Mban te sigurta dhe te shendetshme facilitetet duke ndjekur dhe zbatuar standartet dhe procedurat sanitare ne perputhje me rregullat ligjore dhe shendetsore.
 
 
Kerkesat e punes dhe aftesite:
 • Diplome universitare Hoteleri turisem/manaxhim biznesi. Kantidatet me kombinim pervoje praktike dhe edukimi kane prioritet.
 • Pese ose me shume vite eksperience ne manaxhim restoranti.
 • Njohuri kompjuterike(MS Word, Excel).
 • Komunikim te shkelqyer ne gjuhen angleze
 • Eksperte ne funksionet e restorantit: planifikim dhe pergatitje ushqimi,blerje, higjene, siguri, logaritje kostoje, zhvillim buxheti, strategji financiare, planifikim strategjik,marrje vendimesh.
·         Leje drejtimi

Email-marketing@bougainvillebay.com
Vëndndodhja
Adresa
Rruga: Kodra e Diellit
Kodi postar
Rruga: K
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1621 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Rruga: Kodra e Diellit, Rruga: K) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj