Kerkoj Menaxher/e Recepsioni

Nr. Referencës
RF931454
Titulli i njoftimit
Kerkoj Menaxher/e Recepsioni
Përshkrim
Pershkrimi i punes:
Mbikqyr te gjitha aspektet e recepsionit dhe te stafit, ne menyre qe te siguroje kenaqesine e klientit dhe efikasitetin operacional. Manaxheri i recepsionit duhet te siguroje qe recepsioni dhe te gjithe pjeset operacionale te saje te funksionojn rrjedhshem dhe pa probleme.
 
Pozicioni i punes ndahet ne 8 muaj pune ne zyrat ne Tirane, 4 muaj pune ne Hotel Sarande.
 
Detyrat dhe Pergjegjesite:
·         Mbikqyr recepsionistet, rezervimet, procedurat ditore ne recepsion.
·         Krijon zgjidhje per kerkesat e pa parashikuara dhe ankesat e klienteve.
·         Siguron qe i gjithë stafi eshte i veshur sipas uniformes korrekte.
·         Mbikqyr dhe siguron hyrjen e informacioneve te klienteve sakte.
·         Ne bashkepunim me specialistin e marketingut dhe shitjeve eshte ne dijeni te cmimeve, paketa dhe promovimeve aktuale.
·         Siguron zbatimin e politikave dhe kushteve te hotelit drejt stafit dhe pushuesve.
·         Performon detyra te tjera te kerkuara nga manaxhimi.
 
Kualifikimet:
·         Diplome universitare ne manaxhim ose hoteleri turizem.
·         Tre ose me shume vite experience ne si menaxher recepsioni.
·         Eksperience e shkelqyer ne sherbim klienti.
·         Kerkohet rrjedhshmeri ne gjuhen angleze (e shkruar dhe e folur).
·         Preferohet kantidat me eksperience ne sistem reservimi online per hotelin.
·         Aftesi te shkelqyera organizative, nderpersonale dhe administrative.
·         Aftesi ne paketat MS Office.
·         Zotesi per tu perqendruar ne nevojat e klientit, aftesi per te qendruar i qete dhe i sjellshem gjate gjithe kohes.

Email-marketing@bougainvillebay.com
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1907 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj