Kerkoj Menaxher/e Gjelberimi

Nr. Referencës
RF277710
Titulli i njoftimit
Kerkoj Menaxher/e Gjelberimi
Përshkrim
Përshkrimi      
 
Menaxher  Gjelberimi
 
Detyrat/ Pergjegjesite 
 
Kordinimi , planifikimi dhe  percaktimi i detyrave per ruajtjen e siperfaqeve te gjelbra  dhe  shtimin  e tyre, ne mbeshtetje me  plane  te percaktuara gjelberimi.
 
Zhvillon dhe  kordinon punen e brigades se gjelberuesve me  planet e detajuara per gjelberimin e ambjenteve
Percakton sipas nje plani te detajuar punen per proceset e mirembajtjes se siperfaqeve te gjelbra
Inspekton punen e brigades se gjelberuesve per te siguruar  efikasitetin e saj dhe  perfundimin  e proceseve te punes sipas afateve te caktuara ,
Mbikqyr efikasitetin ne pune  te punetoreve  te brigades se gjelberimit dhe  planifikon trajnimin e tyre per procese te ndryshme  te punes
Pergatit situacione dhe  kerkesa per materialet e nevojshme  per gjelberimin e siperfaqeve te ndryshme
 
 
Kualifikime/ Kërkesa:
 
 
 
Kandidatet duhet te kene  aftesi per te:
Analizuar, vlerësuar dhe  koordinuar  planifikimin e punëve sezonale  te nevo jshme  si dhe  për të përmbushur qëllimet e grupit të punës brenda kufijve të caktuar kohor
Koordinuar  dhe  përcaktuar pajisjet e personelit dhe  materialet e nevojshme  për përfundimin  me  sukses te projekteve; Përgatitur raporte te qarta, koncize dhe  të plota per punen e sektorit te tij
Per te punuar ne grup me  menaxherët dhe  staf in në një shumëllojshmëri  procesesh
Per te krijuar dhe  për të ruajtur  marrëdhënie korrekte  me  bashkepunetoret , punonjësit gjate  procesit te punes .
 
 
 
Te interesuarit mund  te dergojne email ne adresen: info@ agikons.com  
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Adresa:Blloku Rezidencial “Kodra e Diellit”, A0/1. Tirane, Albania.
Kodi postar
1001
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1475 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Adresa:Blloku Rezidencial “Kodra e Diellit”, A0/1. Tirane, Albania., 1001) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj