Kerkoj Menaxher/e Eventesh per Hotel

Nr. Referencës
RF894544
Titulli i njoftimit
Kerkoj Menaxher/e Eventesh per Hotel
Përshkrim
Pershkrimi i punes:
Manaxheri i sherbimeve dhe eventeve eshte pergjegjes per punesimin, organizimin, trajnimin dhe mbikëqyrjen e personelit te sherbimit si dhe per organizimin e eventeve nga ideja deri ne realizimin.
Pozicioni i punes ndahet ne 8 muaj pune ne zyrat ne Tirane, 4 muaj pune ne Hotel Sarande.
Detyrat dhe Pergjegjesite:
·         Ne bashkepunim me specialistin e marketingut dhe shitjeve krijon dhe implementon paketa/sherbime komplimentare. Krijon dhe implementon paketa/sherbime me pagese.
·         Kordinim te te gjitha sherbimeve te resortit midis: recepsion, pastrim, restorant, bar.
·         Organizon dhe ben kontroll te te gjitha sherbimeve qe resorti ofron.
·         Kerkon tregun per indetifikimin e raste per evente.
·         Krijon propozime te detajuara eventesh: afatet kohore, objektet, furnizuesit, detyrimet ligjore, personelit dhe buxheti.
·         Drejton kordinimin e eventeve te miratuar nga krijimi deri tek implementimi i eventit.
·         Performon detyra te tjera te kerkuara nga manaxhimi.
Kerkesat e punes dhe aftesite
·         Pese ose me shume vite eksperience ne industrine e hotelerise. Prioritet kantidatet me experience ne planifikimin e eventeve ne hotel.
·         Aftesi ne paketat Ms office.
·         Kerkohet rrjedhshmeri ne gjuhen angleze (e shkruar dhe e folur)
·         Aftesi te shkelqyera supervizimi dhe manaxhimi.
·         Eksperience ne sherbim klienti.
·         Zotesi per tu perqendruar ne nevojat e klientit, aftesi per te qendruar i qete dhe i sjellshem gjate gjithe kohes.

Email:marketing@bougainvillebay.com
Vëndndodhja
Adresa
Rruga: Kodra e Diellit
Kodi postar
Rruga: K
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 7714 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Rruga: Kodra e Diellit, Rruga: K) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj