Kerkoj Kontabilist/e

Nr. Referencës
RF214868
Titulli i njoftimit
Kerkoj Kontabilist/e
Përshkrim
Kontabilist
 
Kontabilist prane Finances S&D Invest sha
Detyrat:
 
• Rregjistrim dhe kontabilizim I statement te llogarive bankare ,
 
• Perllogaritje dhe kontabilizim pagash ,
 
• Rakordim I llogarive financiare , rakordim kliente& furnitore, etj
 
• Perllogaritje kosto dhe situacionim sherbimesh,
 
• Perllogaritje amortizimesh te aseteve te shoqerise ,
 
 • Përgatitje raportesh financiare si dhe detyra të tjera brenda departamentit
 
Kualifikimet / Kërkesat
 
• Te kete minimumi 5 vjet eksperince pune ne kete fushe(kontabilitet). 
 
• Te kete njohuri te mira te programeve financiare. Preferohet njohja e programit " Alpha Business ".
 
• Gjuha angleze perben avantazh per kandidatet.
 
• Perdorimi i MS Office;

• Njohuri te mira te legjislacionit tatimor;

• Pergjegjshmeri dhe perkushtim ne pune;

• Aftesi per te punuar ne grup;

• Aftesi komunikuese korrekte dhe profesionale me klientet;

• Aftesi manaxhimi te kohes dhe ngarkeses se punes;
 
Te interesuarit te kontaktojne , dergojne Cv e tyre ne adresen : fom@bougainvillebay.com
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1639 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj