Kerkoj General Manager

Nr. Referencës
RF112597
Titulli i njoftimit
Kerkoj General Manager
Përshkrim
General Manager
 
Përgjegjësitë
 
Detyrat menaxheriale do të përfshijnë:
•      Planifikimi, organizimi e monitorimi i mikritjes, furnizimit te  katering dhe shërbimeve të tjera plotesuese hoteliere;
•      promovimin dhe marketingun e struktures;
•      menaxhimin e buxheteve dhe planeve financiare dhe monitorimin e tyre
•      mbajtjen e shënimeve statistikore dhe financiare;
•      vendosjen dhe arritjen e objektivave te shitjeve dhe fitimit;
•      analize e  shifrave te shitjes dhe hartimi i marketingut dhe menaxhimit të të ardhurave e strategjive;
•      rekrutimin, trajnimin dhe monitorim te  stafit, ne bashkepunim ne pergjiegjesit e secilit sektor;
•      planifikimin e oraret e punës për individët dhe ekipet, bashkerendim me pergjegjesit e secilit grup;
•      prezence e kontakt me  vizitoret e drejtepredrejte por edhe me te interesuarit per bashkepunime;
•      te monitoroje dhe japi zgjidhje ankesave dhe komenteve te vizitoreve;
•      adresimin e problemeve;
•      mbledhje here periodike por te skeduluara me stafin;
•      mbikëqyrjen e mirëmbajtjes, furnizimeve, rinovimet dhe orendive;
•      kontakt me  kontraktuesit dhe furnitoret;
•      sigurimin e sigurisë si kusht paresor;
•      kryerjen e inspektimeve te vazhdueshme të pronës dhe shërbimeve te ofruara;
 
 
Kualifikimet e nevojshme:
•      gjuhe te huaja, anglishten patjeter e minimalisht, perparesi nese zoteron gjuhe te tjera.
•      studiuar menaxhim biznesi;
•      te njohi, kete eksperienca ne hoteleri dhe menaxhimin e sektorit te mikpritjes;
•      te njohi sektorin e  udhëtimeve, turizmit apo kohës së lirë.
 
Aftësitë personale :
 
•      një karakter miqësore dhe me dëshirë për të ndihmuar, degjuar dhe për të kënaqur vizitoret;
•      aftësinë për të menduar në mënyrë të qartë dhe të marrë vendime të shpejta;
•      aftesi numerike dhe te planifikimit logjistik;
•      një mënyrë profesionale dhe një qasje të qetë e racionale në situata plot tension;
•      aftësine për të balancuar prioritete e  vizitoreve dhe të biznesit ;
•      fleksibilitet dhe  mentalitet te hapur ;
•      Energjik dhe i durueshem;
•      komunikim dhe aftësi ndërpersonale, sidomos me vizitore shtetesh e huaja.
 
Eksperience pune
Pervoja ne sektor te ngjashem perben perparesi.
 
Te interesuarit mund te dergojne me email cv-ne ne : hr@agikons.com / info@agikons.com

Adresa: Blloku Rezidencial “Kodra e Diellit”, A0/1. Tirane, Albania.
Vëndndodhja
Adresa
Rruga: Kodra e Diellit
Kodi postar
Rruga: K
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1466 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Rruga: Kodra e Diellit, Rruga: K) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj