Kerkoj Asistent/e Financiar/e

Nr. Referencës
RF132517
Titulli i njoftimit
Kerkoj Asistent/e Financiar/e
Përshkrim

Detyrat:
 
• Pranimi dhe sistemimi i dokumentacionit kontabël për Departamentin e Financave;
• Regjistrimi kontabël i dokumentacionit të pranuar në softuerin e kontabilitetit sikurse janë faturat e blerjes, faturat e shitjes  etj,  
• Auditimi I dokumentave te magazines per rregjistrimin dhe kontabilizimin e tyre ,
• Përgatitja e regjistrit të debi kredive (kliente & furnitor), kuadrimi I tyre dhe  ndjekja e procesit per shlyerjen ne kohë të te gjitha detyrimeve;
• Mirëmbajtja e rregullt e regjistrit të aseteve fikse, dorëzimi i detajeve për perllogaritjen e amortizimeve  tek Kontabilisti kryesor;
• Edukimi i vazhdueshëm profesional në përditësimin dhe avancimin e njohurive profesionale;
• Kryerja e punëve të tjera nga fusha e kontabilitetit, financiar ose punëve tjera administrative sipas kërkesës së Drejtorit Financiar ose të Kontabilistit kryesor.
 
Kualifikimet
• Të ketë të përfunduar fakultetin ekonomik drejtimi  Financa
• Te kete minimumi 3 vjet eksperince pune ne kete fushe
• Te kete njohuri te mira te programeve financiare. Preferohet njohja e programit " Alpha Business ".
• Të ketë aftësi të mira për komunikim
• Të ketë aftësi për të punuar në grupe
Te interesuarit te kontaktojne , dergojne Cv e tyre ne adresen : fom@bougainvillebay.com
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.5
  • Votimi total: 2
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1491 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj