Kalendari I Udhetimeve Te Vjeshtes

Nr. Referencës
RF945378
Titulli i njoftimit
Kalendari I Udhetimeve Te Vjeshtes
Përshkrim
( Eksploroni me shume paguani me pak )
✯ ✯ Start Tour ✯ ✯

✔ Vjeshtë në Dubai, 5 Ditë €599. ( Nisja 25.09.2014 )
✔ Vjeshtë në Paris, 4 Ditë €499. ( Nisja 25.09.2014 )
✔ Stockholm, Oslo, Malmo, Copenhagen, 5 Ditë €549 ( Nisja 25.09.2014 )
✔Vjeshte ne Stamboll, 4 Ditë €295 ( Nisja 25.09.2014 )
✔Vjeshte ne Rome(Itali), 3 Dite €349 ( Nisja 26.09.2014 )
✔Vjeshte ne Venecia(Itali), 4 Dite €385 ( Nisja 25.09.2014 )
✔Vjeshte ne Lubjane, Budapest,Vjena 6 Dite €695 ( Nisja 23.09.2014 )
✔Vjeshte ne Izrael 5 Dite €795 ( Nisja 09.10.2014 )

Per Pushime Individuale Per Cdo Destinacion Na kontaktoni dhe ju merrni cmimin me te mire.
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1643 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj