Jepet ambient me qera

200.00 Lek
Nr. Referencës
RF133113
Titulli i njoftimit
Jepet ambient me qera
Përshkrim
Jepet me qera nje ambient me siperfaqe 30m2. Ambienti eshte i shtruar me pllaka dhe ka nje banjo te brendshme. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme si : kancelari, internet cafe, lloto, fruta-perime etj. Vendodhja mjaft e mire perballe spitalit Pediatrik QSUT ose prapa gjimnazit Cajupi. Rruga ka hyrje ne dy ane si nga spitali ashtu dhe nga sheshi Shtraus( Xhamlliku) .Jemi te gatshem te kontribuojme ne riparime te brendshme sipas kerkesave te klientit.
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Rruga Ali Baushi nr.38
Kodi postar
1001
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1164 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Rruga Ali Baushi nr.38, 1001) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj