Jeni te interesuar per te mesuar Anglisht?

Nr. Referencës
RF140560
Titulli i njoftimit
Jeni te interesuar per te mesuar Anglisht?
Përshkrim
Te dashur mikesha e miq! 
Jeni te interesuar per te mesuar Anglisht? 
Une pergatis: 
-Anglisht e pergjitheshme ( te gjitha nivelet) (per cdo moshe).
-Pergatitje per maturen shteterore.
-Mbrojtjen per master e doktorature te TOEIC, provim i ETS, (life-time), per me shume informacion lidhuni ne inbox-in tim ne Facebook ose me numer cel. 0672848818
Sukses i padiskutushem, cmime konkuruse! 
Ju mirepres, zysh Antoneta!
Ky eshte modeli i certifikates TOEIC
Vëndndodhja
Adresa
rr. m. shyri
Kodi postar
355
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2264 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , rr. m. shyri, 355) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj