IPHONE 5S, 16GB, GOLD, ORIGJINAL

28,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF118577
Titulli i njoftimit
IPHONE 5S, 16GB, GOLD, ORIGJINAL
Përshkrim
IPHONE MODEL A1457
I ZHBLLOKUAR ME CDO KARTE NE BOTE, 4G.
CELULARI KA KASE TE NDERRUAR PER ARSYE PREFERENCE(KA ARDHUR NGA ANGLIA, PER TE MOS PAGUAR KESTE NGA KOMPANIA KU ESHTE BLERE), NUK KA PATUR DEMTIME NE QARK E AS KONTAKT ME LENGJET! NUK KA PATUR ASNJEHERE NEVOJE PER SERVIS.
BATERIA PERFEKTE: 3-4 ORE ONLINE STREAMING
GJENDJA 9/10
KUTI+CEL+KASE E TEJDUKSHME!!!
+355686062040
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1558 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj