Inter Legal Albania - Law Firm

Nr. Referencës
RF513866
Titulli i njoftimit
Inter Legal Albania - Law Firm
Përshkrim
Studio Ligjore Inter Legal Albania - Law Firm, 

i kushton një vëmendje të veçantë dhënies së konsulences shoqërive në të gjitha fushat e te drejtës se biznesit, duke filluar nga mbështetja për krijimin dhe transferimin e nje sipërmarrje të re e deri në asistencën që i jepet sipërmarrjeve tashme ekzistuese ose projekteve të zhvillimit të aktiviteteve, si në Shqipëri ashtu dhe në Europë.

Objektivi i saj është ti bëjë ballë nevojave profesionale të sipërmarrjeve që operojnë në Shqipëri duke i ofruar atyre – nëse janë të interesuara - paketa shërbimi konsulence që të përfshijnë asistence ligjore, fiskale, kontabilitet dhe të drejtën e punës.

Studio ofron shërbime ligjore në fushën gjyqësore dhe jashtë gjyqësore, në Shqipëri, kryesisht në këto fusha:
- E drejta mbi shoqëritë tregtare
- Blerje dhe transaksione të jashtëzakonshme
- Mosmarrëveshje civile, shoqëri tregtare, fiskale, penale dhe administrative
- Pronësi intelektuale, regjistrimi i markave dhe breveteve 
- E drejta administrative
- E drejta imobiliare 
- Privatizime
- E drejta bankare
- Sigurimeve
- E drejta e punës 
- Taksa
- E drejta doganore 
- E drejta familjare

INTER LEGAL ALBANIA - LAW FIRM
Rruga “Jusuf Vrioni”
Pall. “ Alsion”, Kt. II, Shk II.
10000, Tirana
Albania

Mob: 00355 69 40 70 866
Mob: 00355 67 25 08 888
Phone: 00355 4 2207272
Email: info@interlegalalbania.com
Email: interlegalalbania@gmail.com
Vëndndodhja
Adresa
Rruga Jusuf Vrino Pall. II Shk.II
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1849 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Rruga Jusuf Vrino Pall. II Shk.II) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj