Tirane

Jepet ambient me qera
Edicioni i Shtate Work & Study 2017
Shes Scoda Octavia Viti 2008
Kerkoj Menaxher/e Eventesh per Hotel
Kerkoj Menaxher/e Recepsioni
Kerkoj Menaxher/e Restoranti
Dyqan me qira
Kerkoj Menaxher/e Gjelberimi
Shes Koshere Bletesh
Salon berberi
Jepet ambient per berber
Kerkoj General Manager
Kerkoj Asistent/e Financiar/e
Kerkoj Kontabilist/e
Kerkoj Shofer
Menaxher Spa dhe Palester per Hotel
Kerkoj Menaxher/e Pastrimi per Hotel
Gashi Gallery
Dyqan me qera
Shiten Pajisje Pasticerie
Testues programesh
Zhvillues IOS
Web Designer

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj