GIPS DECORATION

Nr. Referencës
RF833431
Titulli i njoftimit
GIPS DECORATION
Përshkrim
Punime GIPSI
Tavane te Varura
Mure Ndares
Dekoracione Allciu
Patinim
Lyerje
Leter Murale
PREJ 10 VJETESH ofrojm punime bisnese te medha si City Park.QTU si dhe ne objekte te ndryshme Vila,Shtepi,Biznese,Bare,Restorante Etj...fotot e meposhtme jan pune te kryera nga vet ne..Nese keni per te kryer punime na kontaktoni dhe do ju pergjigjemi me korrektes dhe me cilesi ne punime.Ju bejm me dije qe punojm me materialet me te mira ne treg per te siguruar cilesin dhe garancin e punimeve te kryera.Per cdo infromacion mund te na kontaktoni...


Per me shum kontaktoni
0693391986 ADRIATIKU
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Kinostudio
Adresa
Rruga Niko Avrami, Tirana
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 7412 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Kinostudio, Rruga Niko Avrami, Tirana) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj