Gashi Gallery

Nr. Referencës
RF116885
Titulli i njoftimit
Gashi Gallery
Përshkrim
Jeni duke menduar se cfare deshironi te beni per dhurate me rastin e fundfestave, por nuk e keni vendosur ende? Deshironi te zbukuroni ambientet tuaja me piktura profesionale? 
Keni talent pikturen dhe deshironi ta zhvilloni me tej?
Per te gjitha keto ju vjen ne ndihme galeria pikturave profesionale "Gashi Galeri" 
Adresa:  Rr.Islam Alla, Tirane.
fb/ instagram: gashi.gallery
Vëndndodhja
Adresa
Islam Alla, Tirane
Kodi postar
Islam Al
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.5
  • Votimi total: 2
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • Jam e interesuar per portret

  Pershendetje Gashi gallery Jam e interesuar per nje portret do te mundeni te na dergoni nje nr kontakti , flm
  Jona / 07.12.2016 20:34
 • Numer kontakti

  Pershendetje Jona.
  Per cdo informacion te metejshem ne lidhje me pikturat , vizatimet apo kurse pikture, Mund te kontaktoni ne nr. 0682169384
  Mund te na gjeni dhe ne fb/instagram: gashi.gallery
  Gashi Gallery / 07.12.2016 22:11
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Islam Alla, Tirane, Islam Al) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj