FORMATOJ KOMPJUTER-LAPTOP

900.00 Lek
Nr. Referencës
RF114585
Titulli i njoftimit
FORMATOJ KOMPJUTER-LAPTOP
Përshkrim
Ju ngec shpesh kompjuteri shpesh apo nuk ju ndizet? Mos u shqetesoni! 
Kjo gje mund te rregullohet thjesht dhe vetem me nje formatim.
Ofroj formatim kompjuteri me platformen windows 7, 8, 8.1 dhe 10 + office 2010, 2013 dhe 2016 te gjitha 
me licence dhe falas. Gjithashtu dhe programet baze si dhe cdo program tjeter sipas deshires.
Te gjtha keto per vetem 900 Leke.
viber: +355692330457
email: kprofessioinal1@gmail.com
cel: 0692330457

SHERBIM-GARANCI-CILESI
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Sauk
Adresa
Sauk
Kodi postar
1001
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1470 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Sauk, Sauk, 1001) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj