Eni & Za Company

Nr. Referencës
RF200007
Titulli i njoftimit
Eni & Za Company
Përshkrim

Misioni ynë është, që të ofrojmë produkte inovative dhe shërbime inxhinierike në lëmin e makinerive, pajisjeve, linjave dhe fabrikave, për prodhimin e materialeve të ndërtimit, prodhimin dhe montimin e konstruksioneve industriale, montimin në teren të tubacioneve të hidrocentraleve, etj.
Synimi ynë është, që të japim zgjidhjen më të mirë inxhinierike, që në përputhje me nevojat e klientëve të ofrojmë gjetje specifike, që kombinojnë cilësinë evropiane me çmimet e tregut shqiptar.

Shoqëria Eni & Za ofron projektim dhe prodhim në fushat e mëposhtme:

• Impjante inertesh lumi dhe mali
• Fabrika betoni (dixhitale)
• Impjante per prodhim kolle-fino-material mbushes (dixhitale)
• Kapanone dhe konstruksione te gjitha llojeve
• Paisje dhe vagona te gjitha llojeve (per miniera)
• Per HEC-et:
• Montim turbinash
• Saldim tubacionesh
• Prodhim dhe montim dizash etj.

Web: www.eni-za.com
e-mail: info@eni-za.com
facebook: https://www.facebook.com/eniza2014?ref=hl

Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Laprake
Adresa
Tirane
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1882 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Laprake, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj