Drejtor i Rrjetit te Administratoreve

Nr. Referencës
RF193669
Titulli i njoftimit
Drejtor i Rrjetit te Administratoreve
Përshkrim
 
DrejtorI Rrjetit te Kujdestareve te Banesave
 
 
Qellimet:
Organizimi dhemonitorimi I punes se kujdestareve te banesave
Trajnimi I stafeve per realizimin efikas te detyrave te ngarkuara 
Detyrat:
Hartimi i planeve dhe grafikeve te punes se kujdestareve  te banesave
Marrja dhe perpunimi i te dhenave nga terreni
Supervizimi online dhe ne terren i realizimit te planeve dhe grafikeve te hartuar per secilen rezidence
Koordinimi i punes  per realizimin e të gjitha detyrave per  menaxhimin e ndërtesave
Permiresimi i cilesise se punes me ane te rekrutimeve te reja dhe trajnimeve te stafit
 
Aftesite
 
Preferohen persona me experience pune ne fushat e menaxhimit te prones minimalisht 4 vjet
Prioritet do te kene kandidatet te ciletkammbaruar Universitetin prane Fakultetit Ekonomik
Te jete I afte te punoje ne grup
Te kete aftesi organizuese
Te kete aftesi te mira komunikuese si me klientet ashtu edhe me koleget
Te njohe mire gjuhen angleze(tepreferuar personat me njohjen e dygjuheve te huaja)
 
 
Te interesuarit mund te dergojne email me cv e tyre ne : info@agikons.com ose te aplikojne online ne www.agikons.com
Adresa: Blloku Rezidencial “Kodra e Diellit”, A0/1. Tirane, Albania.
Vëndndodhja
Adresa
Rruga: Kodra e Diellit
Kodi postar
Rruga: K
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 4
  • Votimi total: 2
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1301 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Rruga: Kodra e Diellit, Rruga: K) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj