DreamCall KERKON SUPERVIZOR/E DHE OPERATOR/E

Nr. Referencës
RF184574
Titulli i njoftimit
DreamCall KERKON SUPERVIZOR/E DHE OPERATOR/E
Përshkrim
DreamCall KERKON SUPERVIZOR/E DHE OPERATOR/E PER FUSHATEN TELECOM ITALIA E LUCE GAS Requisiti per il lavoro: - conoscenza della lingua Italiana parlata. - Buone capacita' communicative e di interazione. - Energia, proattività ed entusiasmo. - Esperienza lavorativa su questo campo da minimo 6 mesi. - VOGLIA DI LAVORARE. - Massima serieta. Offriamo • Fisso mensile fino a 300 lek/ora. • Incentivi mensili fino a 3000 lek/contratti. • Bonus settimanali e giornalieri Per qualsiasi informazione ci potete contatare tramite la mai: dreamcall2015@gmail.com O tramite il cell: +355699849310
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
RR. E KAVAJES
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1518 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, RR. E KAVAJES) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj