Dominusoft Training(software development companie)

140.00 €
Nr. Referencës
RF205498
Titulli i njoftimit
Dominusoft Training(software development companie)
Përshkrim
Dominusoft AS investim i huaj norvegjez ka ne fokus te veprimtarise, zhvillimin,permiresimin e produkteve software.Kjo kompani ofron zgjidhjen e problemeve software per te gjtha kompanite.
Kompania Dominusoft ka deshmuar sukses te garantuar ne realizimin e :
Aplikacione Desktop
Aplikacione Mobile
Aplikacione Cloud/Web
Skuadra jone e inxhiniereve eshte fokusuar ne plotesimin maksimal te kerkesave te klienteve.Ne jemi gjithmone ne kontakt me specilaistet te fushave te ngjashme,te cilet na komunikojne dhe vine ne ndihme me specifikime dhe feedback-un e marre kur zhvillohet aplikacioni.Zgjidhja jone per kompanine tuaj fokusohet drejt fleksibilitetit,efikasitetit dhe produktivitetit.
Misioni qe na udheheq:Perdorimi i njohurive paraprake dhe inteligjences per te maksimizuar fuqite e biznesit.
Vizioni: Vendosja nje standarti te ri ne tregun e IT,dhe berja realitet e kerkesave edhe me te pa imagjinueshme te klienteve ne tregun e IT.

Eksperienca e suksesshme deri me tani na lejon te ekspansionohemi dhe te gjendemi prane duke ndihmuar te gjithe ata individeve(studente aktuale ose jo) te cilet ende nuk e kane pasur eksperiencen e pare te punes te bashkohen me ne ne Programin e Trajnimit me Profesional per Software Development prane 

Dominusoft AS
1.Sisteme Operative .    Linux System Admin(aktualosht po zhvillohet)
2.Arkitekture Elektronike. Sisteme Elektronike
3.Mobile+ Computing
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Qyteti Studenti
Adresa
Mihal Grameno,tirana
Kodi postar
1000
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2286 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Qyteti Studenti, Mihal Grameno,tirana, 1000) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj