Costituzione Società in Albania

Nr. Referencës
RF256160
Titulli i njoftimit
Costituzione Società in Albania
Përshkrim

Pacchetto Costituzione Società:

Un pacchetto di servizi che include quanto indispensabile per creare una società in Albania:

- Studio ed analisi di mercato

- Consulenza contabile, legale ed informatica

- Documentazione ed registrazione nel centro nazionale di registrazione QKR

- Uffici

- Risorse umane (Fare le preselezioni del team)

- Formazione del personale

-Servizio di marketing per entrare nel mercato

-Gestione appuntamenti, interpretariato in lingua albanese, italiana ed inglese
Contatto: elelco.tirana@elelco.it   
+355672069218
Vëndndodhja
Adresa
Rruga e Bogdaneve, Pallati nr.22,kati i trete
Kodi postar
Rruga e
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1672 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Rruga e Bogdaneve, Pallati nr.22,kati i trete, Rruga e ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj