Bejme Piktura Me Porosi

5,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF139668
Titulli i njoftimit
Bejme Piktura Me Porosi
Përshkrim
Pershendetje ne jemi Studio Gold.Ne sherbejme pune te ndryshme ne keto fusha : Peisazhe , Natyre e qete dhe Abstrakte duke u thelluar ne stile dhe dege te ndryshme .Punimet tona nisin nga 5 mij lek te reja (20,30cm x 20,30,40,50cm) dhe duke u rritur ne cmim me zmadhimin e permasave. Kujdesemi per ju qe te ngeleni te kenaqur .Ju faleminderit per mirekuptimin shijojeni pamjen . 

Zbukuroni Ambientet Tuaja me Veprat Tona
www.studiogold.ml
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Medreseja
Kodi postar
1000
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 957 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Medreseja, 1000) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj