BASHKIMI I DHOMAVE TE TREGTISE & INDUSTRISE SE SHQ

Nr. Referencës
RF567221
Titulli i njoftimit
BASHKIMI I DHOMAVE TE TREGTISE & INDUSTRISE SE SHQ
Përshkrim
BASHKIMI I DHOMAVE TE TREGTISE & INDUSTRISE SE SHQIPERISE 

Kryetari. Ilir Zhilla,
Sekretaria. Κlorela Pacma,
Tel./Fax : 00355 42247105 
Email : info@uccial.al;
              ilir.zhilla@uccial.al;
Web:  http://uccial.al/en/ 

Adresa: Blvd. Zhan D’ Ark Nr. 23, Tirana, ALBANIA

Vëndndodhja
Adresa
Blvd. Zhan D’ Ark Nr. 23, Tirana
Kodi postar
1500
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3280 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Blvd. Zhan D’ Ark Nr. 23, Tirana, 1500) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj