Apartament 2+1 me Ballkon me pamje nga Dajti, Kati i dyte, Zona e freskut

18,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF170411
Titulli i njoftimit
Apartament 2+1 me Ballkon me pamje nga Dajti, Kati i dyte, Zona e freskut
Përshkrim

Apartament 2+1 jepet me qira te zona e freskut, Linzë. Apartamenti është i sapo mobiluar me mobiliet baze (dush, kuzhine, etj) dhe jepet me qira i pamobiluar. Apartamenti ndodhet ne afërsi te ndalesës se autobusit te Linzës. shkolla fillore, super merkato Todis etj.

Kërkohen dy muaj paradhënieje, dhe nënshkrimi i një kontrate qiramarrje.

Për më shumë kontaktoni ose dërgoni një SMS: 0695512226, Ylli

Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2855 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj