SHES DYQAN NE SHKODER ,NE RRUGEN KRYESORE

110,000.00 €
Nr. Referencës
RF167647
Titulli i njoftimit
SHES DYQAN NE SHKODER ,NE RRUGEN KRYESORE
Përshkrim
SHES DYQAN NE SHKODER ,NE RRUGEN KRYESORE NE LAGJEN XHABIJE.
DYQANI KA SIP 75 m2,ME DOKUMENTACION TE RREGULLT.DYQANI KA MAGAZINE ,ME BANJO,DRITARE ,MUND TE PERDORET PER CDO LLOJ AKTIVITETI.KUSH ESHTE I INTERESUAR TE KONTAKTOJE PRONARIN Z.RASIM PERAJ nr:0033605749679 DHE 0033695899897
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Shkodres
Qyteti / Zona
Shkoder
Adresa
Rruga ZOGU I PARE,XHABIJE
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1963 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Shkodres, Shkoder, Rruga ZOGU I PARE,XHABIJE) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj