Kerkohet Operator

35,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF477825
Titulli i njoftimit
Kerkohet Operator
Përshkrim
Kerkohen operator te gjuhes italiane ne projektin e punes VODAFONE VENDITA te cilet kane eksperience ne Telemarketing. 
Ne ju sigurojme ambiente bashkekohore dhe komode per zhvillimin e punes.
Oraret e punes jane fleksibel dhe te pershtatshme edhe per ato te cilet kerkojne nje pune te dyte. 
Pagesa eshte konkurente ne treg duke e ndare totalin mujor ne pagese te oreve te punes dhe pagese te kontratave te konfirmuara. Pagesa e ores se punes starton me 200lek/ore dhe ne baze te produktivitetit arrin deri ne 250lek/ore. Pagesa e kontratave starton me 500lek/cope duke arritur deri ne 4000lek/cope ne baze te mbylljeve mujore. 
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Shkodres
Qyteti / Zona
Kiras
Adresa
shkoder
Kodi postar
4001
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1459 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Shkodres, Kiras, shkoder, 4001) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj