Toke bujqesore

3.00 €
Nr. Referencës
RF124135
Titulli i njoftimit
Toke bujqesore
Përshkrim
Shitet toke kodrinore e bute dhe fushe, per pemtari,agroturizem, ndertim etj. Gjithe siperfaqja eshte nen uje dhe me depozite uji te pijshem ne krye te saj. Toka ndodhet prane superstrades se re Sarande-Delvne-Tirane, lidhet me Saranden dhe Delvinen me dy rruge te asfaltuara ngjitur me pronen. Siperfaqja eshte 19.4 ha. Cmimi 3 euro/metra katror. I diskutueshem.
Vëndndodhja
Adresa
Rruga "Karl Gega"
Kodi postar
Rruga "K
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1583 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Rruga "Karl Gega", Rruga "K) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj