SHITET ANIJE PESHKIMI CMIM SHUME I ARSYESHM

Nr. Referencës
RF196950
Titulli i njoftimit
SHITET ANIJE PESHKIMI CMIM SHUME I ARSYESHM
Përshkrim
SHITET ANIJE PESHKIMI 17,35 METRA DHE GJERESI 5,75 ME MOTOR MAN 360 KUAJ FUQI ME TE GJITHA LETRAT LICENCE LEJE LUNDRIMI TE GJITHA TE PAGUARA ANIJA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE NE KETE MOMENT PUNON ME MREZHA SHITET ME TE GJITHA MATRIALET QE KA SIPER KA STUKTURE QE MUND TA BESH DHE PER SARDELE OSE TRATA KOC KA VINVC IDRAULIK ME DY TAMBURO DH NJE POVER PER RRJETA ME TRE TAMBURO O673546917 0692869237 
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Vlores
Qyteti / Zona
Himarë
Adresa
Himara
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1501 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Vlores, Himarë, Himara) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj