Sarande Ofroj Pune Banakier ne BougainvilleBay Resort

Nr. Referencës
RF209727
Titulli i njoftimit
Sarande Ofroj Pune Banakier ne BougainvilleBay Resort
Përshkrim
Pershkrimi i punes: 

Banakieri mban nje nivel te larte profesional dhe operon ne mbarvajtjen e nje bari te paster dhe te organizuar.

Detyrat dhe Pergjegjesite:

• Mundeson nje eksperience te kendshme per te gjithe klientet
• Eshte i pranishem ne banakun e barit per te sherbyer (klienteve/stafit te sherbimit) 
• Ka njohuri te plota mbi ushqimin, pijeve alkolike, birres dhe veres se sherbyer.
• Aplikon sygjerime pozitive per te drejtuar klientin.
• Mundeson nje sherbim te pergjegjshem per pijet alkolike..
• Performon detyra te tjera te pergjithshme te nje banakieri.Kerkesat e punes dhe aftesite:

• Tre ose me shume vite eksperience.
• Kerkohet rrjedhshmeri ne gjuhen angleze.
• Informacion te plote mbi miksimet e alkolit, menun e pijeve dhe pergatitjen e koktejleve klasike.
• Shkathtesi
• Sherbim te shkelqyer klienti.

Te interesuarit te dergojne cv e tyre ne: marketing@bougainvillebay.com
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Vlores
Qyteti / Zona
Sarandë
Adresa
Rruga Butrinit
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1217 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Vlores, Sarandë, Rruga Butrinit) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj