Sarande Ofroj Pune Arketare

Nr. Referencës
RF479298
Titulli i njoftimit
Sarande Ofroj Pune Arketare
Përshkrim
Kompania "S&D Invest " sh.a, Tirane, ofron vend pune ne pozicionin e Arketar/e-Recepsionist/e prane Bougainvlle Bay Resort Sarande.
 
Per detyren e Arketarit :
 
Kandidati per kete vend pune duhet te plotesoj kriteret e meposhtme:
 
- Preferohet diplome universitare ne nje nga deget : Finance,  Manaxhim, komunikim apo Hoteleri turisem
- Te kete eksperience pune minimumi  2 vite.
- Te zoteroje shume mire Microsoft Office
- Te njohe mire gjuhen italiane dhe angleze.
- Te kete aftesi shume te mira komunikuese, te jete e perkushtuar ne pune dhe te kete aftesi te punoje ne grup
– I orientuar per te ndjekur problemet dhe cuar drejt zgjidhjes perfundimtare
-Te kete njohuri te mira  te programit Alpha Business
 
Detyrat dhe Përgjegjësitë: 
 
- Përgatitë raportin ditor të arkës.
-Harton faturen tatimore per klientet
-Rregjistron arketimin e klienteve ne paisjen fiskale
-Rregjistron veprimet  ditore në arkë (MA & MP).
- Regjistron transaksionet ditore të arkës në softuer.
- Kompleton raportet e arkës me detaje të nevojshme.
- Kryen detyra tjera të caktuara nga Mbikëqyrësit.
- Për punën e sektorit harton raporte të rregullta dhe periodike.
-Për kryerjen e detyrave dhe përgjegjësive i përgjigjet dhe i raporton Mbikëqyrësit.
 

Te interesuarit te dergojne cv e tyre ne adresen: marketing@bougainvillebay.com
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Vlores
Qyteti / Zona
Sarandë
Adresa
Rruga Butrinti
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1393 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Vlores, Sarandë, Rruga Butrinti) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj