S&D Invest Sh.a kerkon bashkepuntor per dhenien me qera te ambjenteve: Restorant dhe Spa

Nr. Referencës
RF177265
Titulli i njoftimit
S&D Invest Sh.a kerkon bashkepuntor per dhenien me qera te ambjenteve: Restorant dhe Spa
Përshkrim
“S&D Invest” sh.a eshte kompani e themeluar me 12/09/2008 dhe nje nga objektet e veprimit te saj ka: Sherbimet ne fushen e mirembajtjes dhe administrimit te prones se perbashket; Sherbimet ne fushen e menaxhimit dhe strukturimit te objekteve turistike.
 
S&D Invest Sh.a kerkon bashkepuntor per dhenien me qera te ambjenteve: Restorant  dhe Spa ne Resortin Bougainvillebay me kontrate 1 vjecare.
 
Te interesuarit te kontaktojne ne adresen e emailit: marketing@bougainvillebay.com
Vëndndodhja
Adresa
Rruga: Kodra e Diellit
Kodi postar
Rruga: K
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1302 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Rruga: Kodra e Diellit, Rruga: K) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj