Ofrojme pune Recepsionist ne Rezidencen Olives Terrace Dhermi

Nr. Referencës
RF527533
Titulli i njoftimit
Ofrojme pune Recepsionist ne Rezidencen Olives Terrace Dhermi
Përshkrim
Pozicioni i punes: Recepsionist
Lloji: Pune sezonale – Kontrate 5 mujore
Vendodhja: Dhermi
Numri i vendeve te punes: 2
Data e fillimit: 1/05/2017
Pagesa: 40,000 ALL (8 ore pune)
 
 
Pershkrimi i punes:
Ofron sherbim mikeprites per klientet, duke kontribuar ne nje eksperience te shkelqyer nga momenti i check-in deri ne check-out.

Detyrat dhe pergjegjesite:
• Demostron nje nivel te larte sherbimi per klientet ne cdo kohe.
• Demostron njohuri per kategorine e dhomave te hotelit/cmimet/paketat/promocionet si dhe njohuri per produkte te pergjithshme te hotelit.
• Aplikon politikat e hotelit, termat dhe kushtet ndaj klientit.
• Perdor procedurat e duhura ne lidhje me pranimin e monedhave te huaja, kartave te kreditit dhe parave ne baze te politikave te hotelit.
• Performon detyra te tjera te kerkuara nga manaxhimi

Kerkesat e punes dhe aftesite:
• Kerkohet rrjedhshmeri ne gjuhen angleze (e shkruar dhe e folur).
• Etik e shkelqyer ne komunikimin ne telefon dhe aftesi per tu fokusuar nga nderprerjet e shpeshta.
• Aftesi te shkelqyera ne kujdesin e klientit.
• Duhet te jete fleksibel dhe e afte te punoj nen presjon.
• Njohuri bazike te paketes MS Office.
• Zotesi per tu perqendruar ne nevojat e klientit, aftesi per te qendruar i qete dhe i sjellshem gjate gjithe kohes.

Te interesuarit te dergojne Cv e tyre ne adresen: info@olivesterrace.com
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Vlores
Qyteti / Zona
Sarandë
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1442 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Vlores, Sarandë) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj